"לעוד הרבה הרצאות מרתקות על תרבות צרפת !

הייתי בהרצאה שלך, סבין והוקסמתי. ההרצאה הייתה מעניינת מאוד, עמוקה, מלווה במצגת, בשירים, בסרטים, בתמונות והכל אותנטי, מעורר מחשבה, רגשות והנאה. זו הייתה חוויה אמתית שהשאירה טעם של עוד. ההרצאה הייתה מעניינת מאוד. הצלחת לרתק את הקהל. הצגת את אדית פיאף בדרך ייחודית, מעמיקה, רהוטה ומרשימה מאוד.

נהניתי מאוד. תודה"

חנה בן יוסף, כרמיאל 05.09.2016.


"יצרת בדרכך הייחודיתסדרת הרצאות מרתקות, מעוררות השראה על תרבות צרפת. נהניתי מאוד מההרצאה על אדית פיאף, סיפור חיים אנושי מדהים. 
ראיתי את התגובות מהקהל המרותק שצפה בך ..."

מרו סארמילי, 06.09.2016

"אל ההרצאה של סבין הגעתי במיוחד מקרית שמונה!

כמו הרבה רגעים בחיים בהן תחושת הבטן מובילה אותנו אליהם, גם לפני הערב של סבין הייתה לי תחושה גדולה שזאת הרצאה חשובה, משמעותית ומעניינת! ואכן תחושתי הייתה נכונה! סבין הצליחה לספר את סיפור חייה של הזמרת הגדולה אדית פיאף תוך כדי התייחסות למאפייניה הפורמליים שלה כזמרת מצליחה ופורצת דרך בתקופתה וגם תוך כדי  ההתייחסות למאפייניה האישיים- החברתיים- הלא פורמליים שהיו רבי השפעה על חייה כזמרת ובכלל כאייקון של תרבות.

ההרצאה הייתה מרתקת! אני מודה לסבין על שבחרה להתמקד ברובד המקצועי של הזמרת ולא הדגישה את הפרטים ה'צהובים' שמאירים אותה באור פחות חיובי כאישה. למדתי מההרצאה של סבין גם על כוחות הנפש שיש באדם ועד כמה הם יכולים להביא אותו אל הפסגה או אפילו להחזיקו בחיים. למדתי גם על החשיבות של נרטיב אישי בהבנת אדם מסוים. ההרצאה נגעה כמעט בכל תקופות חייה של פיאף וכן הייתה בעלת היקף מרשים של השירים של הזמרת ותרגומם לעברית.

לסיכום, ההרצאה הייתה מדהימה! מרגשת, מעניינת, מעצימה! אני מודה על ההזדמנות להיות בערב כל כך איכותי, במיוחד במציאות בת זמנינו שבה קשה למצוא במיינסטרים איכויות כאלה שמזכירות עד כמה חשובה התרבות, הלמידה, פיתוח הסבלנות וההקשבה! היה כל כך כייף להקשיב לסבין ולהיווכח לשזירת השירים של אדית פיאף כמספרים את סיפור חייה...

תודה והערכה ~"

יסמין להב.- סטודנטית - קרית שמונה  - 18.02.2016

  

  • Vimeo Social Icon
  • Twitter Social Icon
  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon
  • Pinterest Social Icon
  • LinkedIn Social Icon
  • Vimeo Clean